Hakkımızda

Hakkımızda

Pandoris - TENGA Türkiye Resmi Distribütörü

Dünya'daki TENGA Distribütörleri için Tıklayınız

Adres: Sahrayıcedit Mh. Güzide Sk. No: 5 Kadıköy, İstanbul/TURKEY
Tel: +9 0216 331 3003 (PBX)
Sipariş Hattı: 0850 885 00 70 (PBX)

twitter.com/tengaturkiye
facebook.com/japonisijaponisi

Japonya'nın en büyük cinsel yaşam markası TENGA, 42 ülkeden sonra şimdi Türkiye’de.

TENGA Türkiye, 2011 yılında Türkiye'de perakende ve toptan satışlara başladı.
 
TENGA markasının Türkiye sınırları içindeki sosyal sorumluluk kampanyaları, bayilik çalışmaları, reklam ve tüm satış faaliyetleri TENGA Türkiye olarak İstanbul ofisimizde yürütülmektedir.
 
Türkiye’de yetişkin oyuncakları kavramını ve sektörünü kökünden değiştirmek üzere olan TENGA, rahatsız edici hiçbir imge kullanılmadan tasarlanıyor. Pazarlama bütününün hiçbir aşamasında müstehcenliğe başvurulmuyor. Son derece estetik, yenilikçi, şık ve stil sahibi ürünleriyle kişileri daha pozitif ve daha sağlıklı bir yaşama hazırlıyor.

TENGA

TENGA, Japonya'nın en büyük cinsel yaşam markasıdır. Yetişkin oyuncağı ve cinsel sağlık üzerine en teknolojik ve yenilikçi ürünleri geliştirerek, bu kavramları kökünden değiştirmek amacıyla Japonya'da doğdu. Daha önce birer tabu olan, gizlice kullanılan yetişkin odaklı ürünler, güvenilir olmadıkları gibi son derece rahatsız edici görünmektelerdi. Ancak bu durum TENGA’nın farklı yaklaşımı ile değişiyor. Bundan böyle, cinsel yaşamınızı hem renklendirecek hem de zenginleştirecek, size farklı boyutların kapılarını açacak, stil sahibi, şık ve estetik bir marka var.

TENGA, kusursuz ve her istediğinizde yaşayabileceğiniz cinsel deneyimi ulaşılmaz bir hayal olmaktan çıkartıp, herkesin rahatça yaşabileceği bir tecrübe haline getiriyor. Erkekleri, kadınları ve çiftleri özgürleştiriyor, onları yepyeni maceralara davet ediyor. Mastürbasyon ve seksin ötesinde bir tecrübe yaşatmak üzere tasarlanan TENGA, alınabilecek duyumsal hazzın sınırlarını zorluyor. Tüm bunlar gerçekleşirken hiçbir şekilde müstehcen imgelere başvurulmuyor.

 

TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.