Teslimat/Kargo

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

TÜRKİYE'NİN HER YERİNE SABİT TEK KARGO BEDELİ

Sipariş adetiniz ne kadar olursa olsun, Türkiye'nin neresinde olursanız olun, kargo SADECE 7 TL

150 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

Sipariş tutarının ödemesini teslimatta yapanların dikkatine;

Ödemenizi teslimat esnasında yaptığınızda kargo şirketi bu tutarı bize aktarmak için bir hizmet bedeli almaktadır. Dolayısıyla bu tür ödemelerde kargo ücretinden bağımsız olarak tarafınıza bir ek bedel uygulamaktayız. Sitemizden siparişinizi oluşturduğunuz sırada son adım olan sipariş onayı sayfasında görüntülenen toplam bedel haricinde bir tutar ise sizden kesinlikle tahsil edilmeyecektir.

Teslimatta Nakit Ödeme Komisyonu: 15 TL (KDV Dahil)
Teslimatta Kredi Kartı ile Tek Çekim Komisyonu: 20 TL (KDV Dahil)

Komisyon bedellerinin eklenme nedeni tahsilatın kargo firmasına yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Teslimat Süresi

TENGA Türkiye, ARAS Kargo ile çalışmaktadır.

Siparişiniz, ödemeyi takip eden en geç 2 iş günü içerisinde ARAS Kargoya teslim edilecektir.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo Şubesinde Elden Teslimat

Paketinizin adresinize gelmesini istemiyorsanız, siparişlerinizi ARAS Kargonun şubelerinden teslim alabilirsiniz.Aşağıdaki linkten ARAS Kargonun websitesine giderek, size en yakın şubeyi seçmeniz ve şubenin ismini bize siparişinizi verirken 'Sipariş Notu' kısmına veya Teslimat Adresi kısmına yazmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde bir teslimat için herhangi bir ek ücret doğmayacaktır.

http://araskargo.com.tr/web_18712_1/contact_aras_subeler.aspx

Özel Yaşamınızın gizliliği en önem verdiğimiz konu!

GİZLİ KARGO ETİKETİ

Kargo poşeti üzerindeki adres etiketinde gönderici olarak TENGA yazmaz. Kargo poşeti üzerinde, hiçbir şekilde herhangi bir logo, görsel, TENGA markası, ürün ismi veya tanım bulunmamaktadır! Gönderilerin içeriği ne kargo firması, ne de teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi tarafından kesinlikle bilinmemektedir.

GİZLİ PAKET

Siparişleriniz, öncelikle içi gözükmeyen havalı zarfa, daha sonra da anlaşmalı olduğumuz kargo şirketinin içi hiçbir şekilde gözükmeyen kargo poşeti içine yerleştirilir. Dışardan elle bile içinde ne olduğu kesinlikle anlaşılmamaktadır.

GİZLİ BANKA EKSTRESİ

Kredi Kartı ekstrenizde TENGA adı kesinlikle geçmez. Ekstrenizde ürünlerin içeriği, siparişinizin içeriği veya marka hakkında bir bilgi kesinlikle gözükmez.

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği

Tüm adres bilgileriniz tarafımızdan güvenle saklanmaktadır. Üçüncü partilerle kesinlikle paylaşılmadığı gibi, siparişleriniz haricinde adresinize hiçbir şekilde fatura, broşür, katalog veya benzeri hiçbir promosyonel materyal veya evrak gönderilmemektedir.

Müşterilerimizin mahremiyetine saygı gösterilmesi esastır. Her türlü sipariş bilgisi, isim, soyad, adres ve telefon bilgileri ve kişiye özel diğer tüm bilgiler müşterinin mahremiyetine saygı gösterilmek suretiyle gizli olarak saklanır. Müşterilerimiz e-posta veya telefon aracılığyla Müşteri Hizmetlerimiz ile iletişim kurup görüşme aşamalarında, tüm görsel ve işitsel gizlilik sağlanması tamamen tarafımıza aittir.

Adreste Kimse Bulunamaması Durumu

Teslimat anında adreste kimse bulunmazsa, kargo şirketi görevlisi size telefon numarası içeren bir haber notu bırakacaktır. Bu haber notunu takiben kargonuz size en yakın kargo şubesinde teslim almanız için 3 gün süre ile bekletilecektir. 3 gün içinde teslim alınmayan paketler tarafımıza geri dönecektir.

TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.