Gizlilik Güvenlik

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Gizlilik

tenga.com.tr müşterilerine sorunsuz bir İnternet deneyimi sunmak için çaba göstermektedir. Bu nedenle, kişisel bilgilerinizin ne şekilde kullanılabileceğini belirleyen bir gizlilik politikası geliştirmiş bulunuyoruz. Bu politikanın içeriğinde her zaman değişiklik yapılabilir. O yüzden, Web sitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde politikamızı yine okumanızı öneriyoruz.

tenga.com.tr kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, Site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, tenga.com.tr'nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız düşünülerek bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

tenga.com.tr üzerinde gerçekleştirilen her türlü sipariş, "veri - kredi kartı - işlem" güvenlik üçgeni içerisinde değerlendirilmektedir.

Veri Güvenliği

Üye olurken sisteme girdiğiniz bilgiler güvenli veritabanında saklanmaktadır. tenga.com.tr sakladığı bu verileri herhangi bir amaçla ve hiçbir zaman genel paylaşıma açmayacağını ve/veya üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşmayacağını taahhüt eder. Bu verilerin saklandığı veritabanına dışarıdan müdahale edilememesi için gerekli her türlü bilgi güvenliği önlemleri alınmaktadır.

Topladığımız bilgileri, size karşı üstlenmiş olduğumuz taahhütleri yerine getirmek ve beklediğiniz hizmeti sunmak için kullanıyoruz. Pazarlama amacıyla size bilgi ve kampanya haberi gönderilmesi de buna dahildir. İş başvuru sürecinde, iş olanaklarına ilginizi belirtmekle/başvuruda bulunmakla, kişisel bilgilerinizin tarafımızca kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Başvuru sürecinin sonunda ise bilgileriniz, ancak siz onay verirseniz bizde kalır.

Elektronik posta adresiniz hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz, başka kuruluşların reklâm ve tanıtımını yapmak amacıyla kullanılmaz.

Kişisel bilgilerinize sadece siz ulaşabilir ve onları yalnızca siz değiştirebilirsiniz.

Sistemimize kayıt esnasında zorunlu doldurulması gereken alanların haricindeki yerler isteğinize bağlıdır. Bu yerleri doldurmadan/işaretletmeden de kayıt işleminiz tamamlanır.

İzlediği politika gereği tenga.com.tr Web sitesi üzerinden başvuruda bulunanlardan hassas bilgi istemekten kaçınır. Bu nedenle, iş olanaklarına ilginizi belirtir ya da bize başvurunuzu gönderirken hassas bilgiler vermekten kaçının (örneğin ırk/etnik köken, siyasi görüşler, dini/felsefi inançlar, sendika üyeliği, sağlık durumu, cinsel yaşam vb).

tenga.com.tr tarafından Site dahilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler, tenga.com.tr veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla kullanılabilecektir.

Kredi Kartı Güvenliği

Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonraki tüm işlemler sizin bilgisayarınız ve birlikte çalışmakta olduğumuz banka arasında 128-bit şifrelenmiş elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz, site yöneticileri dahil herhangi bir üçüncü şahıs tarafından görüntülenemez. Girdiğiniz kredi kartı bilgileri sadece alışveriş esnasında kullanılmakta ve hiçbir şekilde sitenin veri bankasında tutulmamaktadır. Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en önemli konulardan biridir. Bazı durumlarda bankadan sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir. Bu durumda bankanız sizi bankada kayıtlı bilgilerinizden ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olmasından dolayı siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için sisteme girmiş olduğunuz numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

İşlem Güvenliği

tenga.com.tr'de alışverişleriniz SSL (Secure Socket Layer) sertifikası garantisi altındadır. SSL sertifikasının görevi, kullanıcı bilgisayarı ile sitenin bulunduğu anamakine (server) arasındaki bilgi akışının güvenli olarak yapılmasını sağlamaktır. Sertifika bir anahtarlama dosyasından oluşur ve sunucuya yüklenir. Bir siteye normal olarak HTTP protokolü ile bağlanılır ve ziyaretçi-sunucu arasında bilgiler normal paketleme ile akar. SSL sertifikası kullanıldığında güvenli olarak çağrılacak sayfa veya siteye HTTPS protokolü ile bağlanılır. Bu sayede ziyaretçi-sunucu arasındaki bilgiler şifrelenmiş olarak paketlenir ve ancak kullanıcı tarayıcısı (browser) veya sunucu tarafından çözülür. Böylelikle kullanıcı tarafından sunucuya gönderilecek önemli bilgiler, kredi kartı, üye bilgileri, vs. sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde okunamaz veya alınamaz.

Tanıtım Bilgileri

Çerez ya da cookie de denen tanıtım bilgisi, Web sitesinin ziyaretçinin sabit diskine yerleştirdiği küçük bir metin dosyasıdır.

Tanıtım bilgisi ayrıca, Web sitemize daha önce gelip gelmediğinizi, hangi sayfalara baktığınızı bilmemizi sağlar. Tanıtım bilgilerini asla kişisel bilgilerinizi tutma amacıyla kullanmayız. Tanıtım bilgisi kullanmamızda amaç yalnızca site ziyaretini sizin için daha kolay hale getirmek ve Web sitemize gelen ziyaretçi sayısını öğrenmektir.

İsterseniz tarayıcınızda gerekli ayarı yaparak, bir Web sitesi bilgisayarınıza tanıtım bilgisi yerleştirmeden önce size haber verilmesini belirleyebilirsiniz. Böylece gelen mesaja göre her tanıtım bilgisini kabul edip etmeyeceğinize kendiniz karar verirsiniz. İsterseniz bütün tanıtım bilgilerini engellemeniz de mümkündür. Her tarayıcının ayarları farklıdır; bu yüzden, kullandığınız tarayıcıda ilgili ayarları bulmak için Yardım menüsüne bakmalısınız.

Bütün tanıtım bilgilerini engellemeyi seçerseniz Web sitemizi yine ziyaret edebilirsiniz.

Bağlantılar (Linkler)

tenga.com.tr başka Web sitelerine bağlantı verebilir ve bu siteler üzerinde denetimi yoktur. Bu Web sitelerinde meydana gelebilecek gizlilik ya da içerik ihlallerinden sorumlu değildir. Bu bağlantıların sağlanma amacı sitemize gelen ziyaretçilerin belli konularda daha kolay bilgi bulmasına yardımcı olmak içindir.

Telif Hakkı

Bu Web sitesinde yer alan her türlü malzemenin telif hakkı TENGA Co., Ltd. ve Pandoris İth. İhr. Paz. Ltd. Şti. kuruluşlarına aittir.

TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.