Çevreye Saygı

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

TENGA Türkiye olarak etkili bir çevre yönetimi politikası benimsiyoruz. Bunu kurumsal kültürümüzün derinlerine gömmüş durumdayız. Tüm ofislerimizin, depolarımızın ve taşımacılık faaliyetlerimizin çevreye karşı mümkün olduğunca sorumlu çalıştığını garantiliyoruz.

Çevre yönetiminde sürekli gelişiyoruz. Hem Cinsel Sağlık sektörünün, hem de perakende sektörünün çevre konusunda bilinçlenmesine yardımcı oluyoruz. Günlük karar verme süreçlerinde de mutlaka çevre politikalarını göz önünde bulunduruyoruz. Olası meydana gelebilecek çevresel felaketlere ve değişimlere hazırlıklıyız, bilinçliyiz ve bizimle etkileşen herkesi bilgilendirmekten mutluluk duyuyoruz.

TENGA’nın uzun vadede müşterilerine yenilikçi ürünler sunmaya devam edebilmesi için çevremizin ve içinde barındığı doğamızın sağlıklı kalması gerektiğinin farkındayız. Bu yüzden doğadaki ayak izimi mümkün olduğunca küçük tutacak ve aynı zamanda da faaliyet gösterdiğimiz sektörler içindeki şirketlere örnek teşkil edecek bazı çevresel çözümlere odaklanmaktayız.

- Daimi çevre bilinci ve çevre yönetimine bağlılık

- TENGA’nın Türkiye’deki faaliyetleri içindeki her türlü paketleme, operasyon ve tesislerin çevreye etkilerinin farkına varmak ve bu etkileri en aşağıya çekmek için çabalamak.

- Kurumsal culture entegre edilmiş sistemler ve prosedürlerle beraber çalışanlarımızın çevre bilincini arttırmak ve bu konuda sürekli eğitimler vermek.

- Doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılması, atıkların ise geri dönüştürme ve çeşitli inovatif fikirlerle işlenmesi.

- Çevreye olan saygımızı somutlaştırıp hedefler belirlemek

- Günlük operasyonlarımıza ve kararlarımıza her zaman çevresel faktörleri göz önünde bulundurup doğaya zararlı adımlardan kaçınıyoruz.

- Operasyonlarımızdan dolayı meydana gelebilecek acil durumlara hazırlıklıyız ve hızlı tepki verebilecek potansiyeldeyiz. 

- Atmosfere salınan gazları azaltmak içinyeni teknolojiler kullanıyoruz.

- Sadece kendi çalışanlarımızın değil, bayilerimizin, dağıtıcılarımızın ve digger tüm çözüm ortaklarımızın da çevre konusunda bizimle aynı duyarlılıkları göstermelerini bekliyoruz.

- Çevre ile ilgili tüm yerel ve uluslararası yasalara bağlı davranıyoruz.

Enerji Tasarrufu

Türkiye’deki faaliyetlerimiz arttıkça, özellikle enerji verimliliğine daha çok önem veriyoruz. Aynı zamanda tüm bayilerimizin de bu konuya hassasiyet göstermelerini bekliyoruz. Yenilenebilir enerji sistemlerini destekleyerek, operasyonlarımızın her aşamasında kullanmaya özen gösteriyoruz.

Doğaya Saygılı Üretim

TENGA Türkiye, olağanüstü bir performans sergileyerek çevreyi korumaya ve diğer canlılara saygı göstermeye kararlıdır.

Geri Dönüşüm

TENGA ürünlerinin hepsi doğaya kolayca geri dönüştürülebilir materyellerden imal ediliyor. Toptan ve Perakende olmak üzere tüm satışlarımızda kullandığımız paketleme de doğaya zararlı olmayan cinsten. Tüm lojistik faaliyetlerimizi doğaya karşı saygılı ve çevre politikası sağlam olan çözüm ortaklarımızla gerçekleştiriyoruz. Kağıt kullanımını mümkün olduğunca düşük tutuyoruz, basılı materyallerden çok dijital görünürlüğe ve yayılıma odaklanıyoruz.

Paketleme

TENGA Türkiye’nin doğrudan perakende olarak satışını yaptığı veya Türkiye çabındaki bayilik ağı tarafından gerçekleştirilen tüm satışlarda kullanılan paketlemeye ekstra önem veriyoruz.

-Paketlerin üretiminde geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilen malzemeler kullanılıyor. 

-Paketlerde yalnızca zehirli olmayan mürekkepler, cilalar ve yapışkanlar kullanılıyor. 

-Paketlerimiz, en az %25'i tüketim sonrası içerik olmak üzere %100 geri dönüştürülmüş malzemeden imal ediliyor.

-Paketlemelerimiz Tekrar Kullanılabilir zarflar içermektedir.

Sektör Lideri

TENGA, tüm dünyada cinsel sağlık ürünleri sektörü içinde çevresel bilinç konusunda lider konumdadır. TENGA’nın Türkiye’deki faaliyetleri esnasında da çevreye duyarlı yeni teknolojiler kullanılmakta. Güneş ve rüzgar enerjisini kullanmak için bulunduğumuz sektör için ciddi yatırımlar yapan öncü şirketlerdeniz.

Operasyonlarımızı yürüttüğümüz ülkeler içinde devlet ve sivil toplum kuruluşlarıyla ortak çalışmalar yürütür, mevcut olan en yeşil enerji çözümlerini kullanmaya çalışırız. Bu tutumumuzla da çevremizdekilere örnek teşkil ederiz.

TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.