Ana Sayfa AIR-TECH AIR-TECH CUP REGULAR (KIRMIZI)

AIR-TECH CUP REGULAR (KIRMIZI)

AIR-TECH CUP REGULAR (KIRMIZI)

Sınırsız CUP Keyfi! AIR-TECH Cup'ları uzun süre boyunca içerisindeki silikonu yıkayarak kullanabilirsiniz. Vakum hissi ise hava odacıkları sayesinde güçlendirilmiştir.
Ürün Kodu : ATH-001R
Marka : TENGA
Fiyatı : 179,00 TL
Kdv Dahil Fiyatı : 179,00 TL
Havale İnd. (%5) : 170,05 TL
Stok Durumu : Stoklarımızda
Güncelleme Tarihi : 7.8.2018 17:35:00
Bu Üründen Adet  
 
  • Ürün Bilgisi
  • Yorumlar (1)

Ürün Detayları

Ürün Özellikleri
Soru / Cevap


Tüm Onacup’larda narin bir giriş için Yumuşak Tampon!.

Girişe yerleştirilmiş yeni Kaygan Tampon ilk andan itibaren yumuşak bir deneyim yaşatır. Giriş, cilt için çok kaygan, yumuşak ve narin bir hale gelir. Losyonu içeride tutup, akmasını da önleyen tampon aynı zamanda içerideki havayı sıkıştırıp yukarıdaki deliğe doğru iterek güçlü bir emme kuvveti yaratır.

Ebatlar: 69×69×155mm/123g

Giriş çok dar, ne yapmalıyım?
Lütfen içeriye girişi tepe noktasında hava deliğini kapatan gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. TENGA CUP’lar yukardaki delikten hava alıp vererek yumuşak bir giriş sağlar.

Hava deliğini nasıl kontrol edeceğimi bilmiyorum?
Hava deliğini parmağınızla kapatıp açarak içerdeki vakum düzeyini ayarlayabilirsiniz. Lütfen girişi gri etiketi çıkardıktan sonra yapın. Tamamen içeri girdikten sonra hava deliğini parmağınızla kapatıp açtıkça iç doku sizi sarmalayıp sıkıştırarak güçlü bir vakum oluşturur. Bu ayarlamayı dilediğiniz gibi yaparak en hoşunuza giden hissi yakalayabilirsiniz.

TENGA CUP serisi birden çok defa kullanılabilir mi?
TENGA’yla mümkün olan en iyi tecrübeyi, en yüksek hijyen standartlarında yaşamanızı istiyoruz. Birçok TENGA kullanıcısı CUP'larının içindeki silikon kısmı çıkartarak temizliyor ve CUP'larını tekrar tekrar kullanıyor. Öte yandan, temizlenip defalarca kullanılmak üzere tasarlanmış olduğundan, uzun süreli kullanım için FLIP HOLE serisini öneriyoruz.

TENGA CUP serisi modellerinde yumuşak tamponun üzerinde kesikler mevcut, acaba bu bir hata mı?
Hayır. CUP’ın içinin hava sızdırmaz özellikte olması nedeniyle, giriş esnasında bir miktar hava dışarı çıkabilmesi için yumuşak tampona bazı kesikler ekledik. Lütfen endişelenmeyin, ürünün kalitesi veya performansıyla ilgili hiçbir sorun yoktur.

Girişteki küçük silindir süngeri çıkarmalı mıyım?
Süngeri isterseniz çıkartabilirsiniz, isterseniz de çıkartmadan kullanıma başlayabilirsiniz. İçeri giriş esnasında küçük sünger en uç noktaya itilerek sizi rahatsız etmeyecek ve kullanım esnasında iç yüzeyin kaygan kalmasına yardımcı olacaktır.

TENGA CUP’larda elektronik herhangi bir özellik mevcut mudur?
Hayır. TENGA CUP hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Fiyatı daha pahalı olan ürünler daha iyi bir tecrübe mi vaad etmektedir?
Hayır. Hislere gelince her insanın kendine özgü bir beğenisi vardır, TENGA ürünlerinin her biri farklı zevklere hitap ettiği için fiyatlara bakarak kalite ve performans değerlendirmesi yapmak yanlıştır.

TENGA CUP serilerinin güvenlik ve hijyen standartları hakkında bilgi almak istiyorum.
TENGA CUP’ların hepsi, erkeklerin cinselliklerini prezervatif kullanmadan rahatça yaşabilmeleri amacıyla tasarlanmıştır, bundan nedenle güvenlik ve hijyen konularına mümkün olan en yüksek önemi gösterdik. Güvenlik sebeplerinden dolayı ürünlerin içinde hiçbir şekilde vinil-klorür v.b. gibi zararlı maddeler bulunmaz. Buna ek olarak losyonlarımızın üretiminde de tüm güvenlik önlemlerini fazlasıyla alarak size kaygı duymayacagınız bir ortam sunduk.

Kullanım sona erdikten sonra TENGA CUP’ları nasıl çöpe atarım?
TENGA CUP’ların hepsi geri dönüştürülebilir plastik grubuna dahil ürünlerdir, dolayısıyla rahatlıkla çöpe atabilirsiniz. Geri dönüşüm ve çöpe atış şekli yaşadığınız bölgeye göre değişiklik gösterecektir.

Ürün Yorumları

14.10.2015 16:00:00
Elle mastürbasyon yapmayı bırakın.

Ürünü bugün kargodan teslim aldım ve denedim. Daha önce cinsel ilişkiye girmiş birisi olarak cinsel ilişkinin yerini tutmadığını söyleyebilirim. Ama elle mastürbasyon yapmaktan kat kat daha iyi kesinlikle. Çok büyük bir fark var. Bugün anladım ki boşuna yapmışım mastürbasyonu bu zamana kadar. Boşuna elleri yormanın alemi yok açıkçası. Silikonu becermeyi komik bulanlar var bende onların ellerini becermesini komik buluyorum. Hem arka arkaya 2-3 defa yapılıyor elle yapınca, 1 haftadır mastürbasyon yapmama rağmen 1 kerede tatmin etti bu ürün beni. Ayıp bir şey değil kızlar nasıl vibratör kullanıyorsa erkeklerin de tenga kullanması gayet doğal komik bir durum yok. Asıl komik ve ayıp olan durum ise azgınlıktan kızlara yan gözle bakmak ve laf atmak, onları taciz etmeye çalışmak. Her neyse. Isıtıcıyı tam olarak beceremedim yeniden deneyeceğim lakin denildiği gibiyse kesinlikle cinsel ilişkiye çok yakın bir ürün olur. Bu haliyle de hissiyat olsun, kayganlık olsun baya yakındı. 100 lirayı boşuna vermedim ve paralı ilişkiler gibi tek sefere mahsus da değil. Ürünü kibar kullanacağım bakalım ne kadar götürecek hasar gördüğü zaman da 3D modelini alacağım. Bu arada ürünü 1 günde getirdiğiniz için de teşekkür ediyorum normalde 2-3 günde alırdım kargoları sayenizde 1 günde elimde oldu. İyi satışlar.

Misafir Kullanıcı

Yorum Puanlama Sonuçları

%100
 


 Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.
TENGA Türkiye Facebook TENGA Türkiye Twitter
Kargo 5TL
100TL Üzeri Kargo Bedava Paket Gizliliği
Kapıda Ödeme Axess'e 12 Taksit
Copyright© Pandoris® LTD. Her hakkı saklıdır.